ART / Oil paintings / Oil painting 14598404
nr 1459 8404
Stina Elliot
(1884-1946), Sverige
Stina Elliot (1884-1946), Sweden. Vårblommor. Signed. Oil on panel, 32x40 cm, yttermått inklusive rym: 39x45 cm,
OIL PAINTING, Vårblommor. Signerad. Olja på pannå, 32x40 cm, yttermått inklusive rym: 39x45 cm
Kristina (Stina) Elliot, Swedish painter born 1884, dead 1946.
SEK 300
Monday April 4 2022
at 20:26:32
150 kr
200 kr
250 kr
Stina Elliot
Read more about Stina Elliot